mapa strony   |   kontakt   |

Witamy w BIP EMAG!

Wersja archiwalna zmieniona dnia 04.07.2018
Dyrektor EMAG reprezentując, w rozumieniu art 1 ust. 1 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o instytutach badawczych, państwową jednostkę organizacyjną oraz realizując obowiązki wynikające z art. 9 ust. 2 ustawy z 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej tworzy własną stronę Biuletynu Informacji Publicznej (BIP EMAG).

Administratorem danych osobowych jest Instytut Technik Innowacyjnych EMAG z siedzibą w Katowicach (40-189) przy ul. Leopolda 31.

Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: ibemag@ibemag.pl, skrzynkę ePUAP: /ibEMAG/SkrytkaESP lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących: przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych poprzez e-mail: iod@ibemag.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Więcej informacji znajduje się na w klauzuli informacyjnej.


Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Beata Zasada
Dokument z dnia: 04.07.2018
Dokument oglądany razy: 40 764
Opublikował: Beata Zasada
Publikacja dnia: 04.07.2018
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl