mapa strony   |   kontakt   |

WYNIKI REKRUTACJI

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: Żaden z kandydatów nie spełnił wymagań zawartych w ofercie na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. mechaniczno-energetycznych
Wybrany kandydat: Rober Ziernicki, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. informatyki stosowanej
Wybrany kandydat: Tomasz Szczygieł, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. telekominikacji
Wybrany kandydat: Piotr Skindzier, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. informatyki stosowanej
Wybrany kandydat: Tadeusz Szczygieł, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. informatyki stosowanej
Wybrany kandydat: Damian Olczyk, zamieszkały w Oleśnie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Barbara Dziukiewicz, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Marek Russek, zamieszkały w Chrzanowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Aleksander Udrycki, zamieszkały w Opolu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Wojciech Kędziora, zamieszkały w Będzinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Tomasz Dzik, zamieszkały w Brzezińce
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. alternatywnych paliw stałych
Wybrany kandydat: Jan Łukasik, zamieszkały w Młoszowej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – analityk biznesowy, projektant systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Izabela Orlef, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientist
Wybrany kandydat: Arkadiusz Czerwiński, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista Data Scientist
Wybrany kandydat: Dawid Macha, zamieszkały w Mikołowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. języka migowego
Wybrany kandydat: Anna Irasiak, zamieszkała w Częstochowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. komunikacji
Wybrany kandydat: Konrad Głomb, zamieszkały w Tarnowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Wybrany kandydat: Konrad Głomb, zamieszkały w Tarnowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Paweł Modzelewski, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Wybrany kandydat: Janusz Ochman, zamieszkały w Zabrzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa systemowego
Wybrany kandydat: Łukasz Przybylski, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budownictwa
Wybrany kandydat: Rafał Karaś, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. chemii
Wybrany kandydat: Nikodem Kuźnik, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Wybrany kandydat: Mariusz Ruszel, zamieszkały w Rzeszowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. transportu
Wybrany kandydat: Grzegorz Stencel, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii lądowej
Wybrany kandydat: Marta Kadela, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Krystyna Wajda, zamieszkała w Niepołomicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony zdrowia
Wybrany kandydat: Monika Lesicka, zamieszkała w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Anna Andrejuk, zamieszkała w Olsztynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Michał Pietraszewski, zamieszkały w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Izabela Rachuba-Głód, zamieszkała w Wałbrzychu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. informatyki
Wybrany kandydat: Arkadiusz Biernacki, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Wybrany kandydat: Wojciech Ciesielski, zamieszkały w Częstochowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Ewa Sońta-Drączkowska, zamieszkała w Konstancinie-Jeziornej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Małgorzata Florczak-Strama, zamieszkała we Wrocławiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Małgorzata Kopietz, zamieszkała w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. automatyki i robotyki
Wybrany kandydat: Maciej Matuszewski, zamieszkały w Reptowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii medycznych
Wybrany kandydat: Tomasz Hejczyk, zamieszkały w Marklowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. informatyki
Wybrany kandydat: Paweł Gabriel, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Henryk Gawroński, zamieszkały w Elblągu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii medycznych
Wybrany kandydat: Marcin Maruszewski, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. nowoczesnych materiałów i technologii w budownictwie
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista- analityk danych
Wybrany kandydat: Marcin Budka, zamieszkały w Bournemouth (wielka Brytania)
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Artur Borek, zamieszkały w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Sławomir Ordon, zamieszkały w Toruniu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. IT
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista - Sekretarz Projektu
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. user experience
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Natalia Marska-Dzioba, zamieszkała w Warzymicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Beata Jankowska-Duda, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Piotr Kłodnicki, zamieszkały we Wrocławiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. telemedycyny
Wybrany kandydat: Tomasz Pilewicz, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Agnieszka Błocka, zamieszkała w Olsztynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Jarosław Cwyl, zamieszkały w Radomiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. elektroniki
Wybrany kandydat: Andrzej Kaźmierczak, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biotechnologii
Wybrany kandydat: Aneta Ptaszyńska, zamieszkała w Świdniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. odnawialnych źródeł energii
Wybrany kandydat: Tomasz Baran, zamieszkały w Słomnikach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. papiernictwa i poligrafii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Danuta Seretna-Sałamaj, zamieszkała w Nysie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista
Wybrany kandydat: Patrycja Wróbel, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Tomasz Wypych, zamieszkały w Częstochowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony zdrowia
Wybrany kandydat: Bartłomiej Michalak, zamieszkały w Starym Mieście
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biologii medycznej
Wybrany kandydat: Edyta Wieczorek, zamieszkała w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biologii medycznej
Wybrany kandydat: Karolina Rudnicka, zamieszkała w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii materiałowej
Wybrany kandydat: Marek Betiuk, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budownictwa
Wybrany kandydat: Jarosław Rosiak, zamieszkały w Grudziądzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. papiernictwa i poligrafii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. metalurgii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii morskiej
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biotechnologii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. automatyki i robotyki
Wybrany kandydat: Dorota Wilk-Kołodziejczyk, zamieszkała w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. biotechnologii
Wybrany kandydat: Aneta Hanc-Kuczkowska, zamieszkała w Szczekocinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Piotr Rosikowski, zamieszkały w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. modelowania i analiz układów kinematycznych
Wybrany kandydat: Łukasz Bołoz, zamieszkały w Krakowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony zdrowia
Wybrany kandydat: Izabela Nawrolska, zamieszkała w Bezrzeczu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii medycznych
Wybrany kandydat: Piotr Hirnle, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Wybrany kandydat: Wojciech Kolanowski, zamieszkały w Zamościu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Elżbieta Sobczyk, zamieszkała w Olsztynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi projektów
Wybrany kandydat: Mariusz Wal, zamieszkały w Zabrzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń
Wybrany kandydat: Robert Chądzyński, zamieszkały w Poczesnej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. papiernictwa i poligrafii
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. transportu
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Janusz Sikora, zamieszkały w Dys
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. ochrony środowiska
Wybrany kandydat: Dorota Mazur, zamieszkała w Stargardzie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Justyna Pęk, zamieszkała w Lublinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Izabela Nawrolska, zamieszkała w Bezrzeczu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. inżynierii materiałowej
Wybrany kandydat: Joanna Tuleja, zamieszkała w Dołujach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Henryk Borko, zamieszkały w Górze Kalwaria
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. technologii żywności i żywienia
Wybrany kandydat: Anna Skrabalak, zamieszkała w Grudziądzu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Włodzimierz Boroń, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Iwona Chojecka, zamieszkała w Rzeszowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Dominik Kozik, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Zbigniew Skóra, zamieszkały w Lesznie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Mateusz Zapał, zamieszkały w Skawinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Robert Szarras, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. budowy i eksploatacji maszyn
Wybrany kandydat: Zbigniew Chomczyk, zamieszkały w Białymstoku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. automatyki i robotyki
Wybrany kandydat: Andrzej Klepka, zamieszkały w Nielepicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Barbara Waśniowska, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. analizy finansowej
Wybrany kandydat: Katarzyna Szarras, zamieszkały w Rybniku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista – architekt systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Adam Gudyś, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów
Wybrany kandydat: Bartłomiej Doering, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista ds. IT
Wybrany kandydat: Piotr Dudzik, zamieszkały w Chorzowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista
Wybrany kandydat: Dominik Golba, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista
Wybrany kandydat: Michał Cogiel, zamieszkały w Bytomiu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Ewa Rzepecka, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – programista back-end
Wybrany kandydat: Wojciech Wojdyło, zamieszkały w Rzeszowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. promocji
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Marcin Podstawski, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - project manager
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista - analityk biznesowy
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru: brak ofert

Stanowisko: Specjalista ds. mechaniczno-energetycznych
Wybrany kandydat: Yuriy Melnykov, zamieszkały w Mikołowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - analityk, manager B+R
Wybrany kandydat: Beata Sikora, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – programista back-end, front-end
Wybrany kandydat: Adam Gajewski, zamieszkały w Knurowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – analityk biznesowy
Wybrany kandydat: Jarosław Zieliński, zamieszkały w Łodzi
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji projektowych
Wybrany kandydat: Marta Wawrzyniak, zamieszkała w Sosnowcu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – elektronik
Wybrany kandydat: Marcel Maj, zamieszkały w Będzinie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Młodszy specjalista – architekt systemów informatycznych
Wybrany kandydat: Anna Tomala, zamieszkała w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa systemowego
Wybrany kandydat: Piotr Kluczwajd, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista - Inżynier DevOps
Wybrany kandydat: Marcin Tynda, zamieszkały w Lędzinach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. baz danych
Wybrany kandydat:Damian Widera, zamieszkały w Chełmie Śląskim
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa i konfiguracji środowisk systemowych
Wybrany kandydat: Jarosław Ulczok, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. legislacji
Wybrany kandydat: Piotr Kopeć, zamieszkały w Tuchowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. wdrożeń
Wybrany kandydat: Mariusz Wasak, zamieszkały w Dąbrowie Górniczej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. projektów cyfrowych
Wybrany kandydat: Iwona Łaskawiec, zamieszkała w Dąbrowie Górniczej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista beckend systemów analitycznych
Wybrany kandydat: Marek Hermansa, zamieszkały w Żorach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista - koordynator ds. współpracy z samorządami
Wybrany kandydat: Krzysztof Głomb, zamieszkały w Tarnowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista beckend systemów analitycznych
Wybrany kandydat: Anna Kubina, zamieszkała w Łaziskach Górnych
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Finansowych
Wybrany kandydat: Maciej Czekaj, zamieszkały w Bielsku-Białej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – Analityk w zakresie cyberbezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem
Wybrany kandydat: Andżelika Podlaszewska, zamieszkała w Dąbrowie Górniczej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Wybrany kandydat: Jacek Herman, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. business intelligence
Wybrany kandydat: Bożena Sarna, zamieszkała w Czerwionce-Leszczyny
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista – programista backend systemów analitycznych
Wybrany kandydat: Wojciech Sikora, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista – menadżer B+R, analityk danych
Wybrany kandydat: Michał Kozielski, zamieszkały w Knurowie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. projektów usług cyfrowych
Wybrany kandydat: Paweł Nowak, zamieszkały w Rąbień AB
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - analityk danych programista
Wybrany kandydat: Łukasz Wawrowski, zamieszkały w Pszczynie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista ds. bezpieczeństwa
Wybrany kandydat: Michał Chrobak, zamieszkały w Tychach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - kryptoanalityk
Wybrany kandydat: Jakub Nowacki, zamieszkały w Gliwicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista - programista z obszaru data science
Wybrany kandydat: Anna Kubina, zamieszkała w Łaziskach Górnych
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. oprogramowania i sieci
Wybrany kandydat: Kamil Górnicz, zamieszkały w Jastrzębiu Zdroju
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Starszy specjalista techniczny
Wybrany kandydat: Marcin Wojtowicz, zamieszkały w Siemianowicach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracyStanowisko:

Stanowisko: Główny specjalista - Inżynier DevOps
Wybrany kandydat:Tomasz Górka, zamieszkały w Rudzie Śląskiej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista - Inżynier DevOps
Wybrany kandydat: Łukasz Szulik, zamieszkały w Rydułtowach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Główny specjalista ds. zamówień publicznych i zakupów
Wybrany kandydat: Magdalena Palka, zamieszkała w Mysłowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Badawczych
Nabór nierozstrzygnięty
Uzasadnienie: Żaden z kandydatów w wystarczający sposób nie spaniał wymagań zawartych w ogłoszeniu

Stanowisko: Główny specjalista - Zastępca kierownika centrum naukowo-badawczego
Wybrany kandydat: Jarosław Smyła, zamieszkały w Piekarach Śląskich
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista administracyjny - Asystent/ka Dyrekcji
Wybrany kandydat: Patrycja Feliks, zamieszkała w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. realizacji projektów
Wybrany kandydat: Kazimierz Siciński, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pełnomocnik ds. ekonomicznych
Wybrany kandydat: Maciej Czekaj, zamieszkały w Bielsku-Białej
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)
Wybrany kandydat: Bartosz Łysakowski, zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Architekt-koordynator
Wybrany kandydat: Leszek Maśniak, zamieszkały w Warszawie
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista ds. badań w laboratorium badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) - Białystok
Wybrany kandydat: Krzysztof Nowaszewski, zamieszkały w Białymstoku
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Specjalista-laboratorium
Wybrany kandydat: Damian Lekki zamieszkały w Olkuszu
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy

Stanowisko: Pełnomocnik ds. współpracy z otoczeniem
Wybrany kandydat: Mateusz Skowroński zamieszkały w Katowicach
Uzasadnienie dokonanego wyboru: Kandydat spełnił wymagania zawarte w ogłoszeniu na wolne stanowisko pracy




Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Daniela Pietrzak
Dokument z dnia: 16.07.2019
Dokument oglądany razy: 2 572
Opublikował: Daniela Pietrzak
Publikacja dnia: 09.06.2021
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl